Uygulamalar

Takım Tezgahları

Talaşlı imalat yapan torna, freze, borwerk, erozyon, taşlama ve benzer takım tezgahlarında, eksenlerin görüntülenmesi için komple paket çözümler. İşleme sırasında operatörün işini kolaylaştırıcı çeşitli ölçüm sistemleri ve çok fonksiyonlu Dijital Okuyucular tezgahlara monte edilir.

CNC Tezgahlar

Optik cetveller, en iyi performası gösteren CNC takım tezgahlarının gerektirdiği yüksek hızlara, ivmelenmelere ve ağır çalışma koşullarına dayanım gösterecek şekilde tasarlanmıştır. 10 nm’ye kadar farklı çözünürlükler ile, ± 1 µm’ye kadar hassasiyet, 30 metreye varan ölçme uzunlukları, ana CNC takım tezgahı üreticilerinin kullandığı haberleşme protokolleri ile uyumluluğu çözümler.

Abkant Pres

Abkant pres üreticilerine optik ve manyetik cetvel çözümleri. Bir çok üreticinin özel olarak tasarlanmış makineleri için en uygun konfigürasyonu sağlayan eksiksiz bir ürün yelpazesi.

Ağaç ve Mermer İşleme

Bu tip üretim süreçleri doğası gereği, işleme sırasında sensörleri bozabilecek veya ölçümün doğruluğunu değiştirebilecek kir ve üretim artıkları meydana getirir. Kire, toza, ivmelere, titreşimlere dayanacak şekilde tasarlanmış ve zaman içinde değişmeden ilk doğruluğu ve hassasiyetini koruyabilen çok çeşitli manyetik bant ve sensörler.